Poznajmy się

Mam za sobą studia ekonomiczne i karierę
w świecie finansów. Być może (choć raczej na pewno) stąd to zamiłowanie do cyfr wszelakich. Po długoletniej działalności finansowej, swoje kroki postanowiłam skierować w stronę roli wedding plannera. Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym, absolwentką gdyńskiej Akademii Wytwórni Ślubów. Skąd taka zmiana drogi?

Z miłości do piękna przede wszystkim. Piękna na najwyższym poziomie.
Nie bez znaczenia pozostaje tutaj możliwość współtworzenia branży ślubnej, osobistego wpływu na kreowane trendy, wzajemnej inspiracji i ciągłego tworzenia na miarę czyichś marzeń.

Tak, tworzę na miarę marzeń

Prywatnie? Szczęśliwa żona i świadoma mama. Zainteresowania? Savoir vivre. Etykieta to moja pasja i obowiązkowy element każdej współpracy zarazem. Wiedzę z jej zakresu zgłębiam cały czas, wychodząc z założenia że rozwoju absolutnie nigdy dość. Nowe umiejętności i informacje – pomagają mi doskonalić swój własny niepowtarzalny styl pracy i relacji partnerskich.

Tak, jesteśmy partnerami

Mamy wspólny cel i współdziałamy w imię jego perfekcyjnej realizacji. Nie bez znaczenia pozostają tutaj moje osobiste cechy charakteru i przyzwyczajenia. Multitasking nie stanowił nigdy najmniejszego problemu, może iść w spójnej harmonii z pracą pod presją czasu czy budżetu. Nie zamykam się na żadne możliwości, ani wyzwania. Wręcz przeciwnie! Każda historia to inspirująca, przepełniona jedynymi w swoim rodzaju emocjami – kreatywna przygoda. Osłodzona estetyką
i harmonią na poziomie najwyższym
z możliwych.

Tutaj nie ma miejsca na monotonię, tutaj nie znajduję sposobności by się nudzić. Zawsze dzieje się coś, co skłania do działania albo chociaż refleksji. Zawsze dzieje się coś, co ma bezpośredni związek ze wspaniałymi marzeniami. Za tą sprawczość również uwielbiam swoją pracę! Mogę w bezpośredni sposób wpływać na Wasz uśmiech i błogi spokój. Mogę przykładać rękę do namacalnej realizacji nawet tych najbardziej nieśmiałych wizji. Z ogromną przyjemnością. Zawsze.

Miło Cię tu gościć!

Magdalena Turlejska

Opiekun Waszego stylowego ślubu i wesela

Perfekcja. Prestiż. Estetyka.