Kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to najbardziej rozszerzona usługa Harmonii Ślubu. Tutaj zdejmuję z Waszych barków organizację tego dnia od A do Z, w sposób skrojony na miarę Waszych marzeń, możliwości i budżetu. Marzenia lubią się zmieniać, z możliwościami możemy całkiem nieźle sobie radzić – pozostawiając przy tym niewzruszony niczym budżet.

Co wchodzi w skład kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

  • Wizja. Tworzę obraz uroczystości, który Was satysfakcjonuje.
  • Miejsce. Szukam lokalizacji idealnej do wkomponowania stworzonej wizji.
  • Podwykonawcy. Tworzę zespół sprawdzonych profesjonalistów.
  • Nadzór nad kolejnymi etapami przygotowań. Koordynuję działania podwykonawców w toku ich pracy.
  • Opieka nad przebiegiem całej uroczystości.

Oczywiście to absolutny skrót niezwykle szerokiego zakresu działań. Każdy z tych punktów zawiera w sobie dziesiątki godzin pracy, począwszy od dokładnej selekcji, przechodząc płynnie do negocjacji warunków umów, rozrysowania planu dekoracji czy stworzenia scenariusza dnia ślubu, który stanowi najważniejszą podstawę współpracy ze wszystkimi partnerami w dniu ceremonii.

Częściowa organizacja ślubu i wesela to okrojona usługa. Okrojona na tyle, na ile sobie życzycie. Mogę przejąć organizację dnia ślubu i wesela na każdym etapie. Mogę pomóc jednorazowo, w konkretnym pojedynczym działaniu. Zajmuję się m.in. doborem usługodawców pod wymogi Pary Młodej, znalezieniem odpowiedniego miejsca ceremonii lub przyjęcia, stworzeniem wizji dekoracji i doborem specjalistów, którzy zajmą się oprawą florystyczną w kulminacyjnym momencie.

Podejmę się organizacji dnia ślubu i wesela w dowolnym dla Was momencie. Niezależnie od etapu, do którego doprowadziliście ją samodzielnie.

Harmonia Ślubna | Magdalena Turlejska

Opiekun Waszego stylowego ślubu i wesela

Perfekcja. Prestiż. Estetyka.